Menopauza bývá v našich končinách považovaná za období, které je potřeba přetrpět. Obáváme se nepříjemných fyzických a psychických stavů, které ji doprovázejí. 

Pojďme se na toto období se podívat úplně jinak. Jako na cestu k ženské moudrosti, cestu k sobě a na symptomy, které jí doprovázejí, jako na symbol toho, kde potřebujeme v životě něco změnit. 

O čem to bude? 

O představách a zkušenostech každé z nás. O tom, co nám říkají jednotlivé „symptomy“ provázející toto období. Jak nám mohou pomoci éterické oleje, bylinky a akupresura.

Menopauzu nahlédneme i pomocí  Konstelací přechodových rituá a skrz ně pocítíme na vlastní kůži to, co nám toto období přináší jak  je důležité jej správně pochopit, aby mohlo být darem a  jak naše osobní vnímání menopauzy ovlivnily předsudky a prožitky ostatních.

Seminář je prožitkový a pod vedením dvou lektorek. Spojuje jejich znalosti a zkušenosti z psychoterapie a aromaterapie.
​​​​​​​

Slova lektorek:
Jitka Vočková
(53 let) – aromaterapeut, kouč:
„Já sama menopauzu vnímám jako přechod nebo cestu od ženy – matky k moudré ženě. Přijetí všeho, co mne v životě potkalo a přijetí ztráty plodnosti jsou důležité milníky na cestě, které mi pomohou najít smysl života po menopauze.“

 

 Dominika Marková (47 let) – psychoterapeut, kouč:
„Období menopauzy vnímám jako přerod z ženy výkonné a obětavé na ženu moudrou, vědomou a laskavou, která zná své hluboké potřeby, dokáže je následovat a podle nich si určovat  vlastní priority pro další období svého života.“

Semináře probíhají s maximální účastí 10.ti žen.

Cena jednodenních seminářů: 1 350,- Kč

Zvýhodněná cena na první objednávku. Pokud jdete poprvé, máte možnost zaplatit pouze polovinu, nebo za stejnou přijít ve dvou.

Cena zahrnuje: účast na skupině, prostory, lektora, přednášky a instruktáže.

Místo konání: 
Praha – Vinohrady, Písecká 19

Nutná rezervace zde.

Přihlásit se můžete také telefonicky +420 777 247 487
nebo e-mailem: terapeut@dominikamarkova.cz

terapeut@dominikamarkova.cz
www.dominikamarkova.cz

Více o seminářích z projektu ŽENSKÉ SVĚTY

Ženské světy již pátým rokem nabízejí ženám příležitost do hloubky pracovat na sebepoznání a osobním rozvoji. Projekt nabízí sebezkušenostních zážitkové semináře a skupinová setkání. Programy jsou uspořádány do smysluplných sérií nebo se uskutečňují jednorázově. Různorodá témata umožňují ženám vybrat si seminář dle svého přání a v závislosti na tom, co by ve svém životě chtěly změnit nebo co si přály poznat a pochopit. Po pěti letech projekt úspěšně pokračuje a reálně pomáhá ženám realizovat zásadní změny ve přístupu k sobě samým, k rodině, ke klientům, k práci, ke vztahům.

Těším se na setkávání s Vámi!

Za Ženské světy garantka a autorka projektu a zároveň jedna z lektorů

Dominika Marková