Život může být stresující, uspěchaný a vyčerpávající, ale je v naší moci ho změnit. Ať máte jakoukoli starost, jakýkoli problém, nabízím Vám sebe jako partnera, průvodce a důvěrníka. Mám absolutní důvěru ve Vás, Vaši celistvost a schopnost najít řešení.

Témata, kterým se můžeme v terapii věnovat

 

Cítíte se vyčerpaný/á a neznáte způsob, jak to dlouhodobě změnit

Vyčerpanost může mít spoustu podob, příčin a o mnohém vypovídá. Bývá ukazatelem nerovnováhy. Mnoho dáváte a málo berete, ať už fyzicky nebo mentálně či psychicky. Je dobré včas rozeznat, co je příčinou únavy, než čelit velkým následkům.
Pojďte se podívat, kde ztrácíte energii, kde jsou Vaše rezervy a co pro sebe můžete udělat, aby se Vám vedlo lépe.

Nacházíte se na rozcestí a nevíte, jak se rozhodnout

Ze své praxe vím, že každý z nás má občas pocit, že není schopen utřídit si myšlenky, vidět nové možnosti a neorientuje se ve svém vlastním životě.

Nabízím Vám partnerství v tvořivém procesu, který vychází ze sebepoznání, provokuje myšlení, podněcuje různé pohledy na věc, což Vám pomůže najít řešení dané situace.

V očích druhých máte vše, ale Vy to tak necítíte

Řada z nás je v dnešní době úspěšná na poli práce, podnikání, dokáže finančně zajistit sebe i rodinu a z vnějšího pohledu vypadá spokojeně a úspěšně. A přesto – nežijeme nenaplněný život a neustále hledáme „cosi“. Čím větší úspěch zažíváme, tím větší smutek nebo prázdnotu jsme schopní cítit uvnitř.

Také jsou tu ti, kteří chodí do „obyčejného“ zaměstnání, žijí úplně normální život, věnují se koníčkům, rodině – a ani oni nejsou spokojeni. Jen unaveni.
Co se to s námi děje? Co to hledáme? Co chybí? Čeho je to naopak příliš v našich životech? Jak být konečně spokojeni?

I na tyto otázky společně najdeme odpovědi.

Neustále se Vám opakují stejné situace

Pojďme vystoupit ze začarovaného kruhu, v němž se Vám v životě nebo v práci opakují stále podobné scénáře, například přitahujete určité typy osob, které vám nevyhovují; opakujete některé konflikty a podobně. Máte chuť nahlédnout na to, co se vám děje a proč? Zavolejte mi.

 

Vaše Dominika M.

 

Máte zájem o konzultaci?
Objednejte se zde.