Rozhrňte závoje z iluzí, klamu a podvodu a očistěte svůj život od zbytečností. Odhoďte vše co ve vašem životě postrádá harmonii a rovnováhu. Nasměrujte svou pozornost k bohatství a hojnosti.

Začneme principem rovnováhy, který vyžaduje, aby vše, co bylo započato (alfa) bylo jednoho dne dokonáno omega a také nastolení rovnováhy v oblasti mentální, citové, duchovní a fyzické.
Pokračovat budeme principy které vedou k bohatství a hojnosti. Co je podstatné vědět na cestě k hojnosti? Jakých deset pravidel je potřeba znát?

Hojnost je zážitek, ve kterém jsou naše touhy spontánně vyplněny. Vnímáme radost, zdraví, štěstí a vitalitu v každém momentu své existence.

Hojnost, nespoutanost a dostatek jsou naším přirozeným stavem. Stačí osvěžit si v paměti to, co už známe.
                                                                                                                                                                                         
Deeepak Chopra

 

Seminář je prožitkový a vychází z mé dvacetileté práce s klienty, spojuje mé znalosti a zkušenosti z gestalt terapie  psychoterapie, hagioterapie (práce s příběhem) a neduální psychoterapie.

Lektorka: Dominika Marková – profesionální koučka a terapeutka

Semináře probíhají s maximální účastí 11.ti žen.

Cena jednodenních seminářů: 1 350,- Kč

Zvýhodněná cena na první objednávku. Pokud jdete poprvé, máte možnost zaplatit pouze polovinu, nebo za stejnou přijít ve dvou.

Cena zahrnuje: účast na skupině, prostory, lektora, přednášky a instruktáže.

Místo konání: 
Praha – Vinohrady, Písecká 19

Nutná rezervace zde.

Přihlásit se můžete také telefonicky +420 777 247 487
nebo e-mailem: terapeut@dominikamarkova.cz

terapeut@dominikamarkova.cz
www.dominikamarkova.cz

Více o seminářích z projektu ŽENSKÉ SVĚTY

Ženské světy již pátým rokem nabízejí ženám příležitost do hloubky pracovat na sebepoznání a osobním rozvoji. Projekt nabízí sebezkušenostních zážitkové semináře a skupinová setkání. Programy jsou uspořádány do smysluplných sérií nebo se uskutečňují jednorázově. Různorodá témata umožňují ženám vybrat si seminář dle svého přání a v závislosti na tom, co by ve svém životě chtěly změnit nebo co si přály poznat a pochopit. Po pěti letech projekt úspěšně pokračuje a reálně pomáhá ženám realizovat zásadní změny ve přístupu k sobě samým, k rodině, ke klientům, k práci, ke vztahům.

Těším se na setkávání s Vámi!

Za Ženské světy garantka a autorka projektu a zároveň jedna z lektorů

Dominika Marková