Smrt je přirozenou součástí našeho života, každý z nás je člověkem smrtelným. Smrt je v prostředí naší západní kultury velké tabu. Neučíme se, jak smrt přijímat.
Všichni zemřeme. Proč tedy vytěsňovat smrtelnost ze svého myšlení a domnívat se, že umřou všichni ostatní, jen ne já sám.
Moudřejší naopak bude, využít vědomí vlastní smrtelnosti, jako iniciace k naplněnému životu, nalezení a určení si priorit ve svém životě dříve NEŽ SI PRO NÁS PŘIJDE.

„Nemůžeme si vybrat, kolika let se dožijeme, ale můžeme si sami zvolit, kolik života našim létům dokážeme dát.“

John C. Maxwell

Co by se stalo s životem, kdyby jedním z vašich cílů byla snaha o spokojeně umírání?

Seminář obsahuje teoretickou, praktickou i prožitkovou část. Pracuje se skupinově, ve dvojicích i individuálně. Budeme se věnovat i otázkám, zda lze předejít bolesti z pocitů osamělosti, opuštěnosti? Jestli je potřebné, mít strach z umírání, strach z bolesti, pocit ztráty důstojnosti. Co s pocity strachu z neznáma a ztráty smyslu?

Celý seminář je praktický a prožitkový. Nejedná se o přednášku, ale o sebezkušenostní prožitek z pohledu na druhý břeh.

Lektorka: Dominika Marková – profesionální koučka a terapeutka

Semináře probíhají s maximální účastí 11.ti žen.

Cena jednodenních seminářů: 1 350,- Kč

Zvýhodněná cena na první objednávku. Pokud jdete poprvé, máte možnost zaplatit pouze polovinu, nebo za stejnou přijít ve dvou.

Cena zahrnuje: účast na skupině, prostory, lektora, přednášky a instruktáže.

Místo konání: 
Praha – Vinohrady, Písecká 19

Nutná rezervace zde.

Přihlásit se můžete také telefonicky +420 777 247 487
nebo e-mailem: terapeut@dominikamarkova.cz

terapeut@dominikamarkova.cz
www.dominikamarkova.cz

 

Více o seminářích z projektu ŽENSKÉ SVĚTY

Ženské světy již pátým rokem nabízejí ženám příležitost do hloubky pracovat na sebepoznání a osobním rozvoji. Projekt nabízí sebezkušenostních zážitkové semináře a skupinová setkání. Programy jsou uspořádány do smysluplných sérií nebo se uskutečňují jednorázově. Různorodá témata umožňují ženám vybrat si seminář dle svého přání a v závislosti na tom, co by ve svém životě chtěly změnit nebo co si přály poznat a pochopit. Po pěti letech projekt úspěšně pokračuje a reálně pomáhá ženám realizovat zásadní změny ve přístupu k sobě samým, k rodině, ke klientům, k práci, ke vztahům.

Těším se na setkávání s Vámi!

Za Ženské světy garantka a autorka projektu a zároveň jedna z lektorů

Dominika Marková