TAJEMSTVÍ TERAPIE ZPĚVEM

 
Zážitkový seminář zaměřený na zpěv a dechová cvičení, na aktivaci tvůrčích schopností jedince a otevření cest ke zdroji vlastní síly a vnitřního klidu.
Seminář vede k prohloubení přirozených schopností za pomocí hudby a zpěvu jako univerzálního jazyka, kterému každý rozumí. Využívá prvků voicetherapy jako cesty k objevování a otevírání nejen lidského hlasu, ale i hlasu vnitřního, který nás naučí vnímat citem skutečnost a vyjádřit to, co opravdu cítíme.

Práce s hlasem jakýmkoli způsobem, ať jde o zpěv, recitaci, vydávání různých zvuků, nebo hlasová cvičení, živí podstatu toho, kdo jsme. Opakované zpívání silové písně pomáhá přirozenou cestou klidně a rytmicky dýchat. Vytváří zvukové vibrace v těle, jako kdybychom byli masírováni zevnitř. Mozkové vlny se mění a podporují uvolnění a kreativní vědomí.

Zpívání chants není tajemný rituál. Pro lidi na celém světě je zpěv důležitým léčivým prostředkem jak léčit tělo, uklidnit duši a přinést do života posvátnost.
V Africe se říká: „Když můžeš mluvit, můžeš zpívat, když můžeš chodit, můžeš tancovat.“ Společnosti v Oceánii prohlašují: „Když chcete vědět, jak vyjádřit pravdu, začněte zpívat.“

Lektorka: Pavla Štěpničková – psychoterapeutka a šamanka

Maximální účast – 11 žen.

Čas a místo konání:
Stupčice; 14.-16. června 2019

Nutná rezervace.

Přihlásit se můžete zde
nebo telefonicky +420 777 247 487  či
e-mailem: terapeut@dominikamarkova.cz

Závazná rezervace po zaplacení.

Cena víkendového semináře: 3 900,- Kč vč. ubytování a stravy

Cena zahrnuje: účast na skupině, prostory, lektora, přednášky a instruktáže, ubytování a stravu.

terapeut@dominikamarkova.cz
www.dominikamarkova.cz