Jsem potěšena, že Vám mohu představit svou společnost, ve které se již od roku 1998 celostním přístupem úspěšně staráme o klienty v oblasti zdravého životního stylu. Nabízíme řešení jejich problémů se zdravím, nadváhou, psychikou, stresem, únavou, pohybem, odpočinkem apod.

Zaměřujeme se i na osobní rozvoj a pomáháme klientům partnerstvím v tvořivém procesu, který provokuje jejich myšlení a inspiruje je k nejlepšímu osobnímu a profesnímu růstu.

Pořádáme zážitkové i vzdělávací semináře zaměřené na sebepoznání a zdravý životní styl.

Odpočinek si můžete dopřát masáží, relaxačním rituálem nebo v rámci meditačních lekcí.

Mým cílem a zároveň potěšením je stále nabízet široké spektrum kvalitních služeb v příjemném prostředí s profesionálním týmem, který se o Vás postará.

Přeji Vám, ať čas strávený u nás jakoukoliv činností je pro Vás oázou všedního dne a inspirací ve Vašem životě.

Vaše Dominika Marková – majitelka studia

K dispozici:

*  Terapeutická místnost

*  Profesionální diagnostická technika

*  Masérna

Jsme členem Aliance výživových poradců ®

Jsme kvalifikovaný a profesionální tým – naše služby poskytují plně kvalifikovaná celostní výživová poradkyně, fyzioterapeutka a masérka.

Prověřený cyklus – na základě mnohaletých zkušeností se řídíme následujícím osvědčeným postupem práce s našimi klienty
Spolupracujeme  s firmou Penam v sekci – buďte fit a správný životní styl, Nutris® – vzdělávání v oblasti výživy a zdravého životního stylu, VISK – semináře pro pedagogy, časopisem Ona dnes, Blesk pro ženy, Betynka, týdeníkem 5+2 a TV Metropol, TV Barrandov, kde se snažíme všem přiblížit jak je možné je zlepšit si svůj životní styl.

 

23.5.2015 dominika