Smyslem tohoto projektu je pozvat ženy ke společné i individuální péči o sebe, své tělo, svou ženskou stránku i duši a její potřeby.

Řada žen je v dnešní době úspěšná na poli práce, podnikání, dokáže finančně zajistit sebe i rodinu a z vnějšího pohledu vypadá spokojeně a úspěšně. A přesto – řada z nich žije nenaplněné životy a neustále hledá „cosi“. Čím větší úspěch zažívají, tím větší smutek nebo prázdnotu jsou schopné cítit uvnitř. Také jsou ženy, které chodí do obyčejného zaměstnání, žijí úplně obyčejný a „nezajímavý“ život, věnují se zahrádce, rodině – a ani ony nejsou spokojené. Jen unavené. Co se to s námi ženami děje? Co to hledáme? Co chybí? Čeho je to naopak příliš v našich životech? Jak být konečně spokojená? Tak právě na tyhle otázky bychom chtěly společně s vámi hledat odpovědi v rámci Ženských světů.

Ženské světy vám nabízejí široké spektrum zážitkových seminářů  zaměřených na osobní rozvoj, sebepoznání a umožní vám i nahlédnutí do vlastní duše. Naleznete zde i mnoho možností , jak o sebe pečovat či relaxovat.

V rámci zážitkových seminářů, kterými Vás provede psychoterapeutka Mgr. Ing. Alexandra Hochmanová, můžete zažít neopakovatelnou atmosféru sdílení. Pro první cyklus setkání jsme vybraly témata, která se nejčastěji objevují v mé práci s ženami-klientkami + ta, která jsme si také sama nějak prožila či prožívám – prožívám ve vlastním životě. Věřím, že zaujmou a přilákají do našeho společného prostoru takové ženy, které se nebojí hledat odpovědi na otázky a chtějí se rozdělit o své moudro, radosti i strasti. Přesně tak, jak jsme to my-ženy, dělaly odjakživa.

Cítíte se vyčerpané a nedokážete si vzpomenout, na to kdy jste naposledy měla čas pouze pro sebe, neváhejte využít možnosti navštívit skupinové řízené meditace s hudbou, nebo se nechte  hýčkat od naší masérky, která si pro Vás připravila speciální masážní rituály, které Vám umožní načerpat síly a zregenerovat.

Bolí  Vás v zádech? Od porodu se necítíte v kondici? Chystáte se otěhotnět? Blíží se menopauza? Trpíte inkontinencí? Nevíte, zda pánevní dno relaxovat nebo posilovat? Navštivte kurz  Pánevního dna kde se naučíte úlevové a relaxační pozice. Dozvíte se o škole všedního dne. Objevíme krásu ženského cyklu

Věřím, že si každá z Vás vybere čím se potěšit a obohatit.

A přeji Vám, ať čas strávený v ženských světech je pro Vás oázou všedního dne a inspirací ve Vašem životě.

Vaše Dominika Marková – majitelka studia Zdravý styl 98

20.3.2015 dominika